O nas

Tym razem proponujemy Państwu portal Luksusowe-hotele.pl, ktory skupia sie jedynie na wyselekcjonowanej grupie najlepszych hoteli i sieci hotelowych.

Jesteśmy z Państwem już 5 lat!
Nasz pierwszy portal turystyczny DreamTours.pl został zbudowany na gruncie bardzo dużego doświadczenia w branży turystycznej.
Od początku postanowiliśmy oferować Państwu wycieczki niemieckich organizatorów. Panująca opinia, iż wczasy z Niemiec są tańsze, nadal jest aktualna. Nasi klienci wracają ustatysfakcjonowani, bowiem otrzymali wysoką jakość za przystępną cenę. Proponujemy wycieczki niekwestionowanych liderów w branży turystycznej jak np. Thomas Cook - istniejący na rynku juz 120 lat!; Schauinsland Reisen, który w zeszłym roku obchodził 90-lecie istnienia; 60-letni Alltours!; znany wszystkim organizator TUI; FTI Touristik, który posiada ponad 20-letnią tradycję. Potęgi światowego rynku usług turystycznych latami zaskarbiały sobie miliony zadowolonych klientów, którzy z kolei przynoszą im corocznie ogromną sprzedaż. Najlepsi touroperatorzy wykupują ogromne kontyngenty miejsc w najznamienitszych hotelach na całym świecie. Dostają w zamian najlepszą jakość (m.in. najelegantsze pokoje hotelowe) po niskich cenach. Dzięki temu otrzymują Państwo ofertę w atrakcyjnej cenie! Oferta DreamTours.pl obejmuje propozycje wypoczynku w niemal wszystkie rejony świata, jak również wycieczki w najdalsze i najdziksze jego zakątki.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi organizatorami posiadającymi odpowiednie zezwolenia i certyfikaty dla prowadzenia działalności turystycznej. Baza ofert turystycznych aktualizowana jest na bieżąco, przez 24 h na dobę. Internauci mają możliwość skorzystania z wielofunkcyjnej wyszukiwarki, pozwalającej szybko znaleźć hotel i destynację według własnych upodobań i preferencji. Wyszukiwarka umożliwia Państwu porównanie propozycji różnych touroperatorów i wybór najlepszej cenowo oferty. Działamy według najlepszych, sprawdzonych w Europie standardów i procedur rezerwacyjnych. Prezentowane pozycje pochodzą z pewnego i rzetelnego źródła - europejskiego systemu rezerwacji posiadającego bazę danych, do której kilkanaście razy na dobę touroperatorzy przesyłają aktualne oferty.

Sprzedając przez internet mamy świadomość niepokoju klienta, który często po raz pierwszy korzysta z tej formy zakupów, dlatego wszystkim zainteresowanym internautom udzielamy potrzebnych informacji oraz pomocy podczas rezerwacji podróży. Jednocześnie gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo wszelkich transakcji i ochronę danych osobowych. Nasi konsultanci to specjaliści w dziedzinie turystyki. Jesteśmy dumni, że mamy tak doświadczonych pracowników, którzy z łatwościa doradza Panstwu w wyborze kierunku i hotelu na wymarzony urlop. Z chęcia rowniez podyskutuja o róznych krajach i podziela się własnymi doświadczeniami, bowiem sami podróżuja bardzo często. Dodatkowo wysyłamy naszych pracowników na tzw. Study Toury majace na celu poznanie bazy hotelowej w różnych krajach. Możemy również śmiało nazwać siebie ekspertami od Egzotyki. Największa popularnościa ciesza się u nas oferty wycieczek do krajów egzotycznych. Baza hotelowa w krajach takich jak Kenia, Wenezuela, Brazylia, Karaiby, Meksyk, Tajlandia jest nam doskonale znana. Bez problemu rowniez doradzimy w wyborze hotelu w Wietnamie, Malezji, na Costa Rice czy w wielu innych mniej popularnych destynacjach.

Serdecznie zapraszamy!

E-mail: info@dreamtours.pl