Luksusowe-Hotele.com

Iberostar Grand Trinidad

Kuba,Trinidad

Iberostar Grand Trinidad jest 5-gwiazdkowym hotelem położonym w samym sercu pięknego miasta Trinidad słynącego z eleganckiej kolonialnej architektury.

Kategoria **** Kraj Kuba Region Lokalizacja Trinidad


Strona internetowa:
www.iberostar.com

Opis

Iberostar Grand Trinidad jest 5-gwiazdkowym hotelem położonym w samym sercu pięknego miasta Trinidad słynącego z eleganckiej kolonialnej architektury. Miasto zostało odkryte w 16. wieku, a w 1988 roku trafiło na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Iberostar Grand Trinidad gwarantuje Gościom wyjątkowe wakacje niezależnie od pory roku. Mogą Państwo odkrywać kulturę tego miejsca, odbyć kulinarną podróż po kubańskiej kuchni oraz poznać wiele wspaniałych osób. Miasto Trinidad oferuje łatwy dostęp do Cienfuegos, Hawany oraz Santiago de Cuba, dzięki czemu mogą Państwo doświadczać magii Kuby na każdym kroku.

Iberostar Grand Trinidad dąży do połączenia kubańskich tradycji z szeroką gamą zajęć rekreacyjnych. Hotel znajduje się w centrum miasta Trinidad słynącego ze wspaniałej kolonialnej architektury. Hotel Iberostar Grand Trinidad znajduje się w odległości 13km od plaży Playa de Ancon, 247km od Cayo Coco oraz 335km od Hawany.

Pokoje

Iberostar Grand Trinidad jest małym, eleganckim hotelem oferującym 40 pokoi. W ofercie znajdują się pokoje Double Room oraz apartamenty Junior Suite.

Double Room
W ofercie znajduje się 16 pokoi Double Room z balkonem, z którego rozprzestrzeniają się piękne widoki na wspaniałe miasto Trinidad. Pokoje Double Room gwarantują relaks i odpoczynek. Hotel oferuje również 24 pokoje Double Room bez balkonu, wyposażone w dwa łóżka jednoosobowe. Pokoje urządzone są w kolonialnym stylu. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizję satelitarną, klimatyzację, mini-bar, sejf oraz przylegającą do pokoju łazienkę.

Junior Suite
Hotel oferuje 4 luksusowe apartamenty Junior Suite, w tym 2 wyposażone w 2 łóżka jednoosobowe. W skład wyposażenia apartamentów wchodzi telefon, telewizja satelitarna, klimatyzacja, mini-bar, sejf oraz przylegająca do pokoju łazienka. To idealne miejsce na spędzenie wspaniałych wakacji na Kubie.

Wyżywienie

Oferta kulinarna hotelu Iberostar Grand Trinidad ucieszy nawet najbardziej wymagających Gości. Hotel zaprasza do licznych restauracji, w których mogą Państwo spróbować najlepszych kubańskich i międzynarodowych potraw.

Fumoir
To idealne miejsce na relaks i odpoczynek z wyśmienitym drinkiem w ręku. W Fumoir mogą Państwo spróbować słynnych kubańskich cygar. Czynne od 09:00 do 24:00.

Lobby Bar
Bar serwuje przekąski, hamburgery i kubańską kawę. W karcie dań znajduje się 14 kubańskich potraw. Czynne od 10:00.

Restauracja Gourmet
Restauracja serwuje kolacje w formie bufetu lub a la carte. Do wyboru dziesiątki kubańskich i międzynarodowych specjałów. W karcie dań znajduje się 17 potraw znakomicie odzwierciedlających najlepszą kubańską kuchnię. Czynne od 19:00 do 22:00

Room Service
Hotel daje Państwu możliwość delektowania się najlepszymi daniami a la carte w zaciszu swojego pokoju. Usługa dostępna między 07:00 a 23:00.

Atrakcje

Iberostar Grand Trinidad oferuje Gościom szeroką gamę programów rozrywkowych, które są znakomitym uzupełnieniem nocnego życia w mieście Trinidad. Goście mają do dyspozycji sale gier z bilardem oraz całodobowym dostępem do internetu. Rozrywka zaplanowana jest w taki sposób, aby nie zakłócić Gościom odpoczynku. Każdej nocy mogą Państwo bawić się przy występach zespołów muzycznych, jednocześnie delektując się wyśmienitymi daniami.

Jako że hotel Iberostar Grand Trinidad znajduje się w centrum miasta, oferta sportowa hotelu jest bardzo uboga. Jakkolwiek, w pobliżu hotelu znajduje się morze oraz plaże Ancon i La Marina, więc Goście mogą spróbować swoich sił w rozmaitych sportach wodnych (za dopłatą).

Wyszukaj oferty dla siebie