Luksusowe-Hotele.com

Grecotel Pella Beach

Grecja,Chanioti

Bezpośrednio przy długiej, piaszczysto-żwirowej, łagodnie opadającej plaży. Do centrum Hanioti ok. 300 m. Kilka razy dziennie kursuje autobus do Kallithei (ok. 20 km), Nei Moudanii i Salonik.

Kategoria **** Kraj Grecja Region Chalkidiki Lokalizacja Chanioti


Strona internetowa:
www.grecotel.com

Opis

Bezpośrednio przy długiej, piaszczysto-żwirowej, łagodnie opadającej plaży. Do centrum Hanioti ok. 300 m. Kilka razy dziennie kursuje autobus do Kallithei (ok. 20 km), Nei Moudanii i Salonik.

Odwiedzany przez wielu stałych gości ceniących idealny serwis. w budynku głównym hall z recepcją, kącik TV i terminal internetowy (za opłatą), bar/kafeteria, restauracja główna z tarasem zewnętrznym. 2 windy. Na terenie zadbanego ogrodu z bujną roślinnością znajduje się basen z wodą słodką i oddzielny brodzik. Na łączce do opalania oraz na plaży leżaki, parasole przeciwsłoneczne i ręczniki kąpielowe wliczone w cenę. Na plaży bar oraz samoobsługowa tawerna czynna w porze obiadu. Możliwy room-sevice podczas śniadań (za opłatą). Karty kredytowe: wszystkie powszechnie używane. Liczba pokoi: 205. Kategoria grecka: 4 gwiazdki.

Pokoje

Wszystkie z łazienką/WC, suszarką, klimatyzacją (regulowaną indywidualnie), sejfem (za opłatą), telefonem, TV sat., lodówką. Pokoje 2-osobowe w budynku głównym (DBHH) z balkonem i bocznym widokiem na morze. Pokoje 2-osobowe w parterowych bungalowach (DBI) z tarasem. Pokoje rodzinne (CBJ) przewidziane są dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci i znajdują się w oddzielnym budynku, 2 pokoje, balkon od strony lądu.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie. Obfity bufet śniadaniowy z kącikiem fitness, śniadanie kontynentalne do godz. 10.30. Obiad w tawernie na plaży (kwota wykupionego wyżywienia odejmowana jest od rachunku) lub kolacja w restauracji głównej. Wieczorem przekąski na zimno i na ciepło, sałatki, sery i desery z bufetu. Dania główne przygotowywane są częściowo w obecności gości. Kilka razy w tygodniu wieczory tematyczne. w porze kolacji prosimy o noszenie odpowiedniego stroju (długie spodnie u panów).

Atrakcje

Poranna gimnastyka, gimnastyka w wodzie, aerobik, siatkówka.

Spacery botaniczne, kursy tańca greckiego, kursy gotowania. Wieczorem programy taneczne i rozrywkowe, występy folklorystyczne.

Dzieci

W klubie Grecoland opieka dla dzieci w wieku 3-12 lat (w określonych godzinach przed- i popołudniami). Od połowy czerwca do połowy września dodatkowo "Club 4U" z programem dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Plac zabaw, kolacja dla dzieci (na życzenie).

Wyszukaj oferty dla siebie