Barcelo Cuernavaca Ejecutivo

Meksyk,Cuernavaca

Hotel Barcelo Cuernavaca Ejecutivo jest małym hotelem położonym w centrum miasta Cuernavaca, które jest stolicą Morelos na południe od stolicy Meksyku.

Kategoria **** Kraj Meksyk Region Lokalizacja Cuernavaca


Strona internetowa:
www.barcelo.com

Opis

Hotel Barcelo Cuernavaca Ejecutivo  jest małym hotelem położonym w centrum miasta Cuernavaca, które jest stolicą Morelos na południe od stolicy Meksyku. Dzięki czarującej lokalizacji, jest to idealne miejsce zarówno dla businessmanów jak i żądnych przygód turystów, na których czekają liczne kulturowe i artystyczne atrakcje.

Oferta:
- spokojne otoczenie
- zarówno dla turystów jak i businessmanów
- doskonała lokalizacja

Pokoje

Junior Suite
W skład wyposażenia wchodzi telefon, klimatyzacja, łóżko typu „king”, kanapa, żelazko, deska do prasowania, lustro, suszarka do włosów, telewizor LCD, balkon, sejf, ekspres do kawy, mini-bar (piwo, woda, napoje bezalkoholowe), wiatrak sufitowy oraz internet WiFi.

Superior
W skład wyposażenia wchodzi telefon, klimatyzacja, żelazko, deska do prasowania, lustro, suszarka do włosów, telewizja kablowa, balkon, sejf, ekspres do kawy, mini-bar (piwo, woda, napoje bezalkoholowe), wiatrak sufitowy oraz internet WiFi.

Superior Swimming Pool View
W skład wyposażenia wchodzi telefon, klimatyzacja, żelazko, deska do prasowania, lustro, suszarka do włosów, telewizja kablowa, telewizor LCD, balkon, sejf, ekspres do kawy, mini-bar (piwo, woda, napoje bezalkoholowe), wiatrak sufitowy oraz internet WiFi.

Wyżywienie

W hotelu Barcelo Cuernavaca Ejecutivo  znajduje się bar i restauracja.

Rodzaje zakwaterowania:
- tylko zakwaterowanie
- Bed & Breakfast

Atrakcje

Usługi:
- podgrzewany basen
- taras do opalania się
- 2 sale spotkań na 65 osób

Dodatkowe usługi:
- wymiana walut
- internet (szybki, bezprzewodowy)
- wypożyczalnia samochodów
- parking (bezpłatny)
- sala fitness